Do fotogalérie bol pridaný nový album RECYKLOHRY.
Počas farebného týždňa s recyklohrami sa žiaci všetkých ročníkov aktívne zapájali do tematických dní zameraných na ochranu životného prostredia a recykláciu. Každý ročník mal pridelenú farbu a tému, prostredníctvom ktorej si žiaci rozvíjali kreativitu, spoluprácu aj ekologické myslenie. Žiaci 1. ročníka absolvovali hnedý deň, počas ktorého vytvárali obrázky z prírodnín a bioodpadu nazbieraného v prírode. Učili sa tak vnímať význam prírodných materiálov a ich opätovného využitia. V 2. ročníku prebiehal modro-biely deň. Žiaci sa obliekli do modrej a bielej farby a venovali sa recyklácii papiera. Vyskúšali si proces výroby nového papiera z použitého, čím získali praktické skúsenosti s recykláciou. Žiaci 3. ročníka mali plastový deň, počas ktorého vytvorili plastové kŕmidlá pre vtáčiky. Aktivita ich viedla k uvedomeniu si možností opätovného využitia plastového odpadu a zároveň podporila starostlivosť o prírodu a zvieratá. Vo 4. ročníku sa uskutočnil červený deň zameraný na elektroodpad. Žiaci sa oboznámili s významom správneho triedenia elektroodpadu a z rôznych materiálov vytvorili krásneho robota. Farebný týždeň bol pre žiakov veľkým prínosom. Deti si hravou formou osvojili dôležité poznatky o ochrane životného prostredia, recyklácii a zodpovednom správaní k prírode.
