• ŠvP Fantázia 2016
    • MDD 2016 Trstená
      • Naši úspešní atléti

• 18. 5. 2016
      • Dňa 18. mája 2016 sa žiaci našej školy zúčastnili obvodného kola atletickej súťaže v Brezovici. 1. MIESTO a postup do okresného kola si vybojovali: Alžbeta Tomčíková (4. roč), Štefan Močarník (4. roč), Andrej Hlina (3. roč.), Timotej Kovál (2. roč) a Sofia Močarníková (1. roč.). Krásne druhé miesta získali: Martina Gibasová (3. roč.) a Stela Dzuríková (2. roč.).

• Predstavujeme víťazov školského kola " Na bicykli bezpečne".

• 12. 5. 2016
      • 1. ročník: Sofia Močarníková a Aneta Jašušáková

2. ročník: Stela Dzuríková a Tomáš Tomášek

3. ročník: Martina Gibasová a Andrej Hlina

4. ročník: Alžbeta Tomčíková a Štefan Močarník

Víťazom blahoželáme a štvrtákom, ktorí nám budú reprezentovať v okresnom kole v Trstenej držíme palce.

• Zápis do materskej školy

• 26. 4. 2016
      • Riaditeľstvo ZŠ s MŠ v Zábiedove, vyhlasuje zápis do materskej školy na školský rok 2016/2017. Termín podania žiadosti je od 2.5.2016 do 31.5.2016, miesto podania je materská škola č.138. Žiadosti si môžu zákonní zástupcovia vyzdvihnúť priamo v materskej škole kde dostanú bližšie informácie.

• Zápis do prvého ročníka

• 5. 4. 2016
      • Zápis do prvého ročníka na školský rok 2016/2017 sa uskutoční 13.apríla 2016 (streda) v čase od 12.00 hodiny do 15.00 hodiny v budove ZŠ Zábiedovo. K zápisu je potrebné doniesť kópiu rodného listu dieťaťa ,10 eur na zakúpenie predpisových písaniek a pracovných zošitov.

Tešíme sa na Vás.

• 1.apríl
    • 5. školský ples 2016
    • Imatrikulácia žiakov 1. ročníka
    • DEŇ MŠ v Zábiedove
    • Ekopolícia má nových členov.
    • Hovorme o jedle

• 21. 10. 2015

Škola má deti naučiť nielen čítať, písať a počítať ale v neposlednom rade je jej úlohou aj viesť žiakov k zdravému životnému štýlu. V utorok 20. 10. žiaci vymenili knihy a perá za varešky, lyžičky, misky a v škole sa nielen rozprávali o zdravých potravinách a výrobkoch z nich, ale si aj niečo zdravé a chutné z nich pripravili. Najskôr sa pokúšali so zaviazanými očami identifikovať podľa vône a chute rôzne druhy ovocia a zeleniny. Zo zvyšnej zeleniny uvarili zeleninovú polievku s domácimi rezancami od babičky Kubíkovej. Ako zákusok si pripravili zeleninové šaláty a ovocné misy.

• DEŇ MATERSKÝCH ŠKôL NA SLOVENSKU

• 29. 10. 2015
      • Myšlienka usporiadať Deň materských škôl na Slovensku vznikla z iniciatívy Slovenského výboru Svetovej organizácie pre predškolskú výchovu (SV OMEP). Záštitu nad akciou a nad všetkými sprievodnými aktivitami prevzal minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky Juraj Draxler.

Naša MŠ sa rozhodla myšlienku podporiť  a zapojiť sa aktívne do akcie Dňa materských škôl na Slovensku tým, že v termíne od 5. októbra do 4. novembra zrealizuje spoločné športovo-vzdelávacie dopoludnie pre svojich škôlkárov a deti od 3 do 6 rokov z obce, ktoré nenavštevujú MŠ. Akcia sa uskutoční v stredu 28. októbra 2015 o 9:30 hod v budove MŠ.

• Mimoň v škole
    • Integrácia 2015

• 16. 9. 2015
      • Dňa 3. 9. 2015 sa 10 žiakov zúčastnilo 7. ročníka nadnárodného charitatívneho koncertu INTEGRÁCIA 2015 v Bratislave. Zimný štadión Ondreja Nepelu zaplnilo 11 tisíc detí oblečených v bielych tričkách s logom Integrácie zo 7 krajín Európy a Severnej Ameriky. Koncert s myšlienkou "spájať všetky deti bez rozdielu" sa konal pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku. V moderovaní sa striedali moderátori ako Katka Brychtová, Jarmila Hargašová, Marcel a Junior či Michal Hudák. Vystúpilo mnoho známych umelcov: skupina Olympic, Tublatanka, Rytmus, Nela Pocisková, súbor Lúčnica, Adela Banášová, Zuzana Šebová a iní. Veľkým potešením pre deti boli hokejisti a futbalisti. Tento koncert sa má vysielať 28. 12. 2015 na STV 2. Všetky deti majú možnosť zapojiť sa do vyhlásenej súťaže „Ukáž ako aj Ty vieš pomáhať“ s termínom uzávierky 29.2.2016 a vyhrať skvelé ceny, viac info na www.integracia.net.

• HABAKUKY 2015

• 23. 6. 2015
      • Koncoročný výlet je predzvesťou blížiacich sa letných prázdnin :) Spoločne sme tento deň strávili v príjemnom prostredí na Donovaloch v dedinke Dobšinského rozprávok. Fotiek je menej, lebo program bol naozaj bohatý, že nebol ani čas na fotenie :)