Do fotogalérie bol pridaný nový album Čítanie je každodennou súčasťou nášho života..
Čítame, lebo chceme získať informácie, poznatky, komunikovať, tráviť príjemne voľný čas. Čítanie je pre deti veľmi dôležité, rozvíja predstavivosť, empatiu a tvorivosť dieťaťa. Aj my druháci sa snažíme v triede čo najviac čítať. Za každú prečítanú knižku získavame rybičky, ktoré si zbierame do svojich akvárií, ktoré sú súčasťou našej triedy nazývanej „Morský svet“. Deti, ktoré sa snažia a neúnavne čítajú sú aj odmenené. Tak tomu bolo na Vianoce a tiež pri odovzdávaní polročného vysvedčenia. Na polroka sme odmenili týchto troch najväčších čitateľov: Nelku Gadzmanovú, Mateja Galčáka a Emmku Mikluškovú. Mgr. A.Pytelová
