• Atletika pod holým nebom

• V rámci Nadáciou Slovenskej sporiteľne podporeného projektu „Atletika pod holým nebom“ peňažným darom vo výške 2500,- €, bola v roku 2010 obnovená a upravená zelená telocvičňa na školskom dvore, t.j. terén, ktorý slúžil ako provizórne školské ihrisko. Úpravou okolitého priestranstva školy vznikla v areáli bežecká dráha z antuky a doskočisko. Na školskom dvore pribudla nová tyč na šplhanie, stĺp na volejbalovú sieť a aj na basketbalový kôš a zakúpené boli bránky na futbal, bránka na floorball, volejbalová sieť, bežecké prekážky či rozlišovacie dresy a lopty. Pre žiakov a deti našej školy, ktoré dosahujú výnimočné športové výsledky, je podporený projekt veľkým prínosom. Vďaka projektu sa skvalitnili podmienky pre šport na našej škole, podporilo sa rekreačné športovanie a organizovanie voľného času detí, veríme, že vďaka športu sa zlepší i zdravotný stav detí.